Muteks

Sertifikalarımız

Şirketimizin sertifikaları

 

 

Dünyamızın ekolojik sürdürebilirliğine pozitif katkı koymayı ilke edinen şirketimiz, hem çalışanların hem de toplumun yaşamsal ve kültürel değerlerini korumayı ve iyileştirmeyi hedeflemektedir. Sahip olduğumuz sertifikalarımız, yönetimde kalite anlayışımızın ve ekoloji dostu üretimimizin birer göstergesidir. Bu uluslararası sertifikalar, güven veren ürün ve hizmet kalitemizi ortaya çıkarırken, doğaya ve topluma karşı sorumluluk anlayışımızı belgelemektedir.

Global Organic Textile Standart Sertifikası

Global Organik Tekstil Standardı (GOTS), Ekolojik dengeye uyum sağlayan, sosyal kriterlere uyan, organik lifleri kullanan ve organik lifleri işleme koşullarına uygun ürünler üretilmesi için oluşturulan sertifikalandırma sistemidir.

 

 

 

 

 

 

 

OEKO-TEX Sertifikası

 

Oeko-Tex® 100 standardı 'Product Class 1' 0-3 Yaş Bebekler için üretilen tekstil ürünlerinin bebeğin cildine zarar verecek materyaller içermemesi için uygulanan sertifika sistemidir. 

 

 

 

 

 

 

 

OEKO-TEX Sertifikası

 

Oeko-Tex® 100 standardı uluslararası bağımsız bir kuruluş tarafından uygulanan, çevrenin korunması ve ekolojiye uygunluk açısından tekstil ürünleri ve ilgili tüm işleme aşamalarındaki ham maddelere yönelik dünya çapında standart bir test ve sertifikalandırma sistemidir.

 

 

 

 

 

 

 

Sedex Üyesi

Sedex Küresel tedarik zincirinde sorumlu ve etik iş uygulamaları iyileştirme süreçleri için adanmış kar amacı gütmeyen bir organizasyondur. Sedex tedarik zincirinde olan kuruluşların etik ticaret konusunda gelişmesini hedefleyen bir ticaret topluluğudur.