Konfeksiyon Bölümü

Muteks Mutlubaşlar Tekstil, Örme Teknolojisi ile ürettiği bebek tekstili, ev tekstili, bebek tulumları, bebek uyku yuvaları, lastikli çarşaf ve hastane tekstil ürünlerini üretir.

 

 

 

Yetkin ve tecrübeli çalışanlarımızla yüksek kalite standartlarında gerçekleştirdiğimiz tekstil üretim faaliyetlerimizi, modern ve sistem odaklı birimlerimizde entegre olarak çalışan yazılım ve teknolojilerle gerçekleştiriyoruz. Kalite ve güvenlik şartlarını sağlayan, siparişin zamanında teslimatı prensibiyle üretimin bütün aşamasında iç ve dış müşteri memnuniyetini önceliklendiren ve kaizen anlayışı ile sürekli iyileştirmeyi amaçlayan Muteks’e özgü Türkiye’de farklılaşmış çalışma tarzımız bulunmaktadır.
  
Hedef odaklı çalışan Denizli tesisimizde her bir çalışanımızın performansı sürekli takip edilmekte ve geliştirilmektedir.  Çalışanlarımızın verdiği öneriler ile süreçlerimiz iyileştirilmekte, Türkiye’deki tekstil sektörüne yön verecek alt yapılarla etkin ve verimli çalışılmaktadır. Bu nedenle tüm üretim hatlarındaki çalışanların bireysel gelişimleri yıllık belirlenmiş eğitim programları ile sağlanmaktadır.  Üretim hatlarımızda hijyenik üretime ve sağlıklı çalışma koşullarına dikkat edilmektedir.

 

Nakış makinelerimiz ile de desteklenen Konfeksiyon bölümünde üretilen başlıca ürünlerimiz: bebek tulumu, çocuk bornozu, sabahlık, panço, nevresim takımı, bebek yatak grubu, çarşaf, yastık kılıfı, çanta vb. ürünler üretilmektedir.

 
Toplam 5.000 m² 'lik kapalı alandaki konfeksiyon üretim kapasitemiz;
 
Çarşaf : 750.000 Adet / Yıl
Bebek Tulumu : 170.000 Adet / Yıl
Sabahlık / Bornoz : 145.000 Adet / Yıl
Bebek Bornozu : 240.000 Adet / Yıl
Nevresim Takımı : 75.000 Adet / Yıl